Hakkımızda

Hızlı Teslimat

bigtarz.com'dan aldığınız ürünlerin, adresinize en hızlı şekilde gönderilmesi, bizim en çok önem verdiğimiz önceliklerimizdendir. Siparişleriniz en geç 48 saat içinde kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre 24-72 saat içinde adresinize ulaşır.

Güvenli Alışveriş

Bigtarz.com, sayfamızda bilgilerinizi çok daha güvenli bir şekilde saklamak için SSL teknolojisini kullanmaktayız. Kredi kart bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının ve bigtarz.com'da güvenle alışveriş yapabileceğinizin göstergesidir.

En iyi Müşteri Deneyimi

En üst düzeyde müşteri deneyimini yaşatmayı hedefleyen sayfamız siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bigtarz.com ekibinin en önemli hedefleri arasında üyelerinin mutluluğunu sağlamak gelir. Üyelerinin geri bildirimlerini her zaman dikkate alır.

Yenilikleri ve gelişmeleri takip eden genç ve dinamik ekibimizle, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı misyon edindik. Günümüzde e-ticaretin ayrıcalığını ve sağladığı imkânları güvenli alışveriş, hızlı ve çok kolay şekilde sisteme entegresini gerçekleştirdik.

E-ticarette her anlamda eşitliği sağlayıp herkese iş imkanı sağlıyoruz. Kendi mağazasındaki ürünleri online pazara açmayı düşünenleri, güvenilir ve isim yapmış markalarla birlikte aynı platformlarda bir araya getirip müşteriler ile buluşmalarını sağlıyoruz.

Yukarı Çık